28 września 2023 - Z przyjemnością informujemy, że pod poniższym linkiem można odbyć spacer wirtualny po naszej siedzibie firmy. Niebawem pokażemy też nowy film reklamowy o firmie i marce MULTIBOND.
-->> Link do spacerfu wirtualnego <<--
 
31 marca 2022 - Targi "Wiosna Mechaników 2022" w Centrum Targowym w Kielcach

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów, Dostawców i inne zainteresowane osoby na tegoroczą edycję targów EXPO SURFACE w ramach szerszej imprezy targowej "Wiosna Mechaników", które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia br w Hali G (nasze stoisko ma numer 3). Będziemy tradycynie przedstawiać nowe produkty oraz odpowiadać na pytania zwiedzających. Na stronie targów można po zarejestrowaniu się otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi.

16 grudnia 2020 - Życzymy Wszystkim naszym Klientom, Sprzedawcom oraz Dostawcom Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku

Jednocześnie informujemy, że w Wigilię, Sylwestra oraz dni świąteczne sprzedaż bezpośrednia i wysyłkowa nie będzie prowadzona.

 

30 września 2020 - Uwaga: jesteśmy już w nowej siedzibie spółki MULTIBOND przy ulicy Ustronnej 19 w Łodzi.

Po kilku latach starań, spółka przeniosła się do nowowybu-dowanego obiektu przy u. Ustronnej w Łodzi, zaledwie 1km od poprzedniej siedziby. Teraz sprzedaż, magazyny, produkcja i biura są pod jednym dachem. Godziny otwarcia sklepu oraz numery telefonów - bez zmian. Zapraszamy!

Nowe produkty MULTIBOND na bazie alkoholi o działaniu odkażającym:

> MB-63 - Aerozol lub płyn o działaniu odtłuszczającym i odkażającym powierzchnie użytkowe: klamki, blaty, cockpity, telefony, klawiatury itp.
> MB-6904 - osobisty środek odkażający w płynie do rąk. Oferowany w butelkach z atomizerem ułatwiającym szybkie użycie, mieszczący się w kieszeni lub torebce damskiej oraz większa butelka (500ml) na dolewki. Nie niszczy skóry nawet przy częstym użyciu, niszczy wirusy, bakterie i grzyby.


> MB-6905 - osobisty odstraszacz kleszczy o zapachu kwiatowym dla ludzi i zwierząt domowych. Oferowany w butelkach z atomizerem ułatwiającym szybkie użycie, mieszczący się w kieszeni lub torebce damskiej polecamy również nasz stały produkt o działaniu myjącym i odkażającym w postaci żelu do rąk (MB-6901) i mydła w kostce (MB-6902).

Wszelkie informacje na stronie: www.multibond.pl

 
20-21 listopada 2019 - nasza firma będzie po raz drugi prezentować produkty MULTIBOND na targach technologii klejenia EXPO-BONDING w Centrum Targowym EXPO SILESIA w Sosnowcu.

Wszystkich zainteresowanych nowościami lub bezpośrednim kontaktem z doradcami - zapraszamy na stoisko nr 4!

10-12 kwietnia, 2018 - targi EXPO-SURFACE w Kielcach

Jeszcze nie zatarły się wspomnienia po EXPO-BONDING w Sosnowcu a już kolejna impreza targowa w Kielcach. Zapraszamy wszystkich dotychczasowych i nowych klientów, partnerów handlowych i dostawców. W tym roku będziemy prezentować również motocykl elektryczny stworzony przez studentów z Wrocławia a zbudowany przy pomocy naszych produktów MULTIBOND.

5 lutego 2018 - co nowego w 2018r

Bieżący rok będzie dla nas wyjątkowo ważny. Już na wiosnę rozpoczynamy budowę nowej siedziby spółki MULTIBOND co diametralnie zmieni nasze możliwości produkcyjne i znacznie  powiększy powierzchnię magazynową. Nie ujawniamy jeszcze szczegółów inwestycji ale będziemy sukcesywnie podawać więcej informacji.

Będziemy też obecni w tym roku na dwu imprezach targowych: w Kielcach i Sosnowcu.  

21-22 listopada 2017 - nasza firma będzie prezentować produkty MULTIBOND na targach technologii klejenia EXPO-BONDING w Centrum Targowym EXPO SILESIA w Sosnowcu.

Wszystkich zainteresowanych nowościami lub bezpośrednim kontaktem z doradcami - serdecznie zapraszamy!

Uwaga: uruchomiliśmy dodatkowy numer telefonu stacjonarnego: 42/942 00 01

mamy nadzieję, że usprawni to łączność z naszym biurem

25 maja, 2017 - polecamy trzy nowe kleje i nowy smar MULTIBOND

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie produktów MULTIBOND pojawiła się nowa linia klejów. Są to trzy kleje rozpuszczalnikowe w aerozolu o pojemności 500ml. Kleje są wyjątkowo skuteczne i wydajne a specjalne zawory i dysze zapewniają dobry rozpył i długotrwałe użytkowanie pojemnika.

Głównym obszarem zastosowań klejów są prace tapicerskie w motoryzacji, szkutnictwie i meblarstwie oraz okleinowanie mebli. Cechuje je również duża szybkość wiązania. Kleje są oznaczone MB-2701, 2702 i 2703 i są opisane na stronie www.multibond.pl w rozdziale o klejach rozpuszczalnikowych.

Nowością w grupie smarów jest produkt MULTIBOND-85S. Jest to smar łożyskowy na kompleksowych mydłach litowych i olejach syntetycznych (odmiana podstawowa MB-85 zawiera oleje mineralne). Smar MB-85S sprawdza się w bezobsługo-
wych węzłach smarowniczych i zapewnia długotrwałą pracę łożysk. 

28-30 marca, 2017 - targi EXPO-SURFACE w Kielcach

Targi już za nami, zleciało szybko. Tym razem prowadziliśmy na stoisku małe "warsztaty klejowe", czyli robiliśmy próby klejenia różnych materiałów. Chyba się udało, to już nasza piąta obecność na tych targach. Zapraszamy za rok a poniżej kilka zdjęć.

 

29 czerwca, 2016 - nowe kleje CA MULTIBOND

W marce MULTIBOND pojawiły się dwa nowe kleje błyskawiczne (cyjanoakrylowe) MB-462 i 463. Są one rozwinięciem linii klejów CA przezroczystych o strukturze lekko elastycznej do złącz, które mają mieć możliwość wyginania się i rozciągania. Najlepiej sprawdzają się na gumie i elastycznych tworzywach.

Polecamy szczególnie klej MB-463 do klejenia folii PVC (membran dachowych).

http://www.multibond.pl/r04e-kleje_cyjanoakrylowe_elastyczne.htm

27 maja, 2016 - prod. BHP w ofiercie MULTIBOND

 

Marka MULTIBOND doczekała się własnej linii produktów BHP tzn. dziś trafił do sprzedaży produkt Multibond-6901 FAST CITRUS, który jest specjalną emulsją do mycia silnie zabrudzonych rąk. Usuwa pozostałości po smarach, olejach, smole, sadzy, nieutwardzonych klejach i żywicach, ziemi, trawie, farbach drukarskich itp. Kończymy prace nad drugim produktem z tej serii: Multibond-6902 FAST CITRUS, czyli specjalnym mydłem warsztatowym do mycia rąk z silnych zabrudzeń. Obydwa produkty zawierają drobno mielony pumeks, który doczyszcza ręce poprzez delikatne ścieranie naskórka. Mamy nadzieję, że produkty Multibond FAST CITRUS znajdą zastosowanie u wielu naszych klientów. Więcej informacji na stronie www.multibond.pl

 

7 listopada, 2015 - Sztuka Sukcesu

 

Nasza firma - AM Technologia - została zaproszona jako prelegent na konferencję "SZTUKA SUKCESU", zorganizowaną w Łodzi na wydziale IFE Politechniki Łódzkiej. Celem konferencji było podzielenie się ze studentami IFE doświadczeniem i wiedzą w zakresie tworzenia własnej firmy, dochodzenia do sukcesu zawodowego w korporacjach oraz dokonywanie zmian pokoleniowych we własnych przedsięwzięciach biznesowych.

Patronatem honorowym objęli tę konferencję Wojewoda łódzki i Prezydent m.Łodzi.

30 sierpień, 2015 - nowość w grupie MULTIBOND ultra: klej silikonowy ultra PLAST

W grupie mas polimerowych MULTIBOND "ultra" pojawił się nowy produkt: ultra PLAST. Jest to klej silikonowy przeznaczony głównie do łączenia i uszczelniania powierzchni tworzyw sztucznych a w szczególności tworzyw akrylowych, PCV i poliwęglanów. Jest to pewnie dobra wiadomość dla firm zajmujących się reklamą wizualną i innych branż klejących tworzywa np. sprzęt AGD.

25 maj, 2015 - pełen asortyment klejów polimerowych MULTIBOND ultra MS

Z przyjemnością informujemy, że ponownie dysponujemy pełnym asortymentem kolorów klejów typu MS-Polimer w ofercie MULTIBOND, czyli: bezbarwnym o wysokiej przejrzystości, bialym, szarym i czarnym. Nowością jest klej twardy (65ShA) w kolorze czarnym. Oprócz wysokiej wytrzymałości po utwardzeniu (polimeryzacji) charakteryzuje się on dużą lepkością w stanie nieutwardzonym, co znacznie ułatwia montaż elementów cięższych na płaszczyznach pionowych.

Zapraszamy na stronę www.multibond.pl.

10-12 marzec, 2015 - targi EXPO-SURFACE w Kielcach

Po raz czwarty marka MULTIBOND była prezentowana przez firmę AM Technologia na EXPO-SURFACE - będącym częścią jednej z większych imprez targowych , poświęconej technologiom antykorozyjnym, spawalnictwu, mechanicznej obróbce metali, metrologii oraz wielu innym zagadnieniom z dziedziny technologii produkcyjnych. 

Dziękujemy Firmom i Osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Mamy nadzieję, że możliwość spotkania i wymiany poglądów pozwoli na rozwinięcie naszej współpracy.

Poniżej kilka migawek z tegorocznych targów: