banner nagłówka

biuro@kleje-przemyslowe.pl

Start    Gdzie kupić?    O nas    Kontakt    Do tyłu

Kleje Przemysłowe > Strona Główna - ważne informacje prawne

 •  

   Witamy na stronie:  kleje-przemyslowe.pl

  Ważne informacje prawne:


  • Wszystkie informacje zawarte na tej stronie podane są rzetelnie i w dobrej wierze, że będą pomocne w użytkowaniu opisanych produktów. Autor zastrzega, że nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki wynikłe z działania osób używających produkty, ponieważ nie ma żadnego wpływu na przebieg tych działań. Przed każdym nowym zastosowaniem produktu należy uważnie przeczytać jego opis na opakowaniu lub w dokumentacji technicznej. W przypadku wątpliwości, należy wykonać stosowne próby lub skonsultować się z naszym doradcą.

  • Wszystkie nazwy produktów, marek i producentów oraz ich znaki towarowe lub loga zostały użyte na tej stronie jedynie w celu propagowania i identyfikacji tych produktów jak i ich producentów i są ich własnością. Założeniem naszym jest, aby promować i sprzedawać tylko najlepsze produkty. Staramy się też zachować różnorodność w ofercie handlowej, promując szczególnie produkty tanie, jednak o najwyższej jakości.  W przypadku zapytań i wniosków prosimy o kontakt z administratorem strony.

  • Właścicielem strony jest firma AM Technologia z siedzibą w Łodzi przy ulicy Ustronnej 19. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez wiedzy i zgody jej właściciela jest zabronione.
   

  © 2020, Centrum Klejów i Uszczelnień , ulica Ustronna 19, 93-350 Łódź; tel: 42 6457540, 42 6457541